Правова освіченість дітей запорука успішного суспільства

В рамках обласного огляд-конкурсу  на кращий інтерактивний право-освітній захід  Чемеровецькою  центральною бібліотекою для дітей проведено правовий батл  «Закон – знання проти страху». Бібліотекарями було розроблено  цікаву комплексну програму заходу щодо сприяння  морально - правовому вихованню дітей і підлітків. Учасники заходу переглянули кілька роликів, що безпосередньо стосувались правової компетентності, з них слухачі дізналися, що думають про права людини в різних країнах світу, історію їх виникнення та боротьбу за те, щоб кожний з нас мав рівні можливості.  Особливу увагу привернув до себе виступ начальника сектору превенції Чемеровецького відділу поліції Ігоря Блажка, який розповів присутнім про свій особистий досвід роботи в цій галузі права та  наголосив на тому, що до нього та його колег може звернутися будь-хто, хто вважає, що його права порушуються. Захід  пройшов  в формі жвавого діалогу.