Вимогу Кабінету Міністрів України виконано

Чемеровецька селищна рада забезпечила виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 року №439-р «Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» в частині означення об’єктів, що фінансуються із залученням коштів державного фонду регіонального розвитку. Табличками визначеної форми та змісту означено три об’єкти будівництво водозабірних свердловин в населених пунктах (с.Почапинці, с.Садове) Почапинецької сільської ради Чемеровецького району Хмельницької області, капітальний ремонт вулиці Пушкіна (від вулиці Центральна до вулиці Пирогова) в смт. Чемерівці хмельницької області» та реконструкцію та модернізацію  приміщень Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1   "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат " в смт.Чемерівці, вул.Центральна 46  Хмельницької області " в рамках реалізації Концепції "Нова українська школа"