Питання створення робочих місць та благоустрою вирішуються завдяки інвестиційним проектам

Чемеровецька громада на даний час на різних етапах реалізує ряд важливих перспективних та масштабних проектів за різними напрямками. Мета одного з них комплексна: в першу чергу – соціальна - створення нових робочих місць, а також, що не менш важливо, вирішення питання поліпшення санітарного стану та благоустрою у населених пунктах громади.

Кілька місяців тому Чемеровецька селищна рада заявила про участь у конкурсному відборі на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах спів фінансування, який проводив департамент соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації спільно з Європейським Союзом. А вже на цьому тижні отримали перші результати гранду -  у користування передано шість бензинових кіс, які відразу передано у села громади та газонокосарку селищному комунальному підприємству «Комунсервіс». Виконуючі обов’язків  старост сіл Степанівка, Красноставці, Свіршківці та Шидлівці уже отримали довгоочікувані технічні засоби для використання у роботі працівників комунальної служби на місцях.

Незабаром в громаду прибуде більш потужна техніка, одержана в результаті перемоги у вище зазначеному конкурсі.