Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Питання створення робочих місць та благоустрою вирішуються завдяки інвестиційним проектам

Чемеровецька громада на даний час на різних етапах реалізує ряд важливих перспективних та масштабних проектів за різними напрямками. Мета одного з них комплексна: в першу чергу – соціальна - створення нових робочих місць, а також, що не менш важливо, вирішення питання поліпшення санітарного стану та благоустрою у населених пунктах громади.                 

Кілька місяців тому Чемеровецька селищна рада заявила про участь у конкурсному відборі на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах спів фінансування, який проводив департамент соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації спільно з Європейським Союзом. А вже на цьому тижні отримали перші результати гранду -  у користування передано шість бензинових кіс, які відразу передано у села громади та газонокосарку селищному комунальному підприємству «Комунсервіс». Виконуючі обов’язків  старост сіл Степанівка, Красноставці, Свіршківці та Шидлівці уже отримали довгоочікувані технічні засоби для використання у роботі працівників комунальної служби на місцях.

Незабаром в громаду прибуде більш потужна техніка, одержана в результаті перемоги у вище зазначеному конкурсі.« повернутися до списку новин