Проектування приміщення майбутного ЦНАПу

З метою забезпечення утворення Центру надання адміністративних послуг Чемеровецької селищної ради напрацьовано план заходів та визначено чіткі терміни для їх реалізації.

В числі передбачених пунктів -  проектування приміщення з  урахування вимог та нормативів для прийому громадян  і умов праці адміністраторів. Сьогодні відбулась робоча зустріч керівництва селищної ради з представником проектного підприємства, яка детально ознайомилась з планом будівлі, провела необхідні заміри. Для того, щоб забезпечити максимально зручні умови для розміщення ЦНАПу з врахуванням розташування робочих кабінетів в адмінбудівлі селищної ради , Чемеровецький селищний голова Олександр Собань  озвучив свої пропозиції для подальшого їх врахування в проекті.

Відповідно до запланованих термінів, проект буде виготовлений до 1 червня поточного року.