«Мальви» на Першому Національному

Дата: 25.09.2017 17:05

Цієї неділі народний аматорський вокальний ансамбль  «Мальви» с.Жердя разом з ансамблем  «Вербиченька» с.Улинівка Полтавської області та ансамблем «Берегиня» с.Шняківка Чернігівської області брав участь у програмі  Фольк-musik, яка виходить на Першому Національному каналі.    Ведучій Оксані Пекун   було вручено жердянський коровай, ікону архангела Михайла, картину «Мамина молитва»,  яку особисто для п.Оксани вишила жителька села Жердя Тетяна Макодзьоб . Учасники конкурсу виконали українську народну пісню «На межі», яка стала у фіналі переможницею глядацького голосування. Програма відбувалася за участю народних артистів України Ольги Сумської та Віталія Борисюка.

Учасники конкурсу висловлюють вдячнісь Чемеровецькому селищному голові О.Собаню, начальнику відділу культури та туризму селищної ради С.Ромах, директору Чемеровецького НВК №1 С.Павлишину за сприяння в участі у програмі Фольк - music.