Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Розпочали роботу пришкільні табори

Сьогодні  розпочали роботу пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх шкіл Чемеровецької селищної ради. Відпочинкові зміни триватимуть до 11 червня.
Пришкільні табори відпочинку – важлива складова у забезпеченні організованого відпочинку дітей під час канікул, що дозволяє вирішити працюючим батькам проблему змістовного дозвілля дітей, особливо молодшого шкільного віку. Впродовж відпочинкової зміни пришкільних таборів на дітей чекають цікаві розваги, змістовні заходи, екскурсії, туристичні походи, спортивні змагання, забави, екскурсії у музеї, дискотеки, ігри, конкурси.

Цього року для учнів Чемеровецього навчально-виховного комплексу №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК» відпочинок у пришкільному таборі буде особливо цікавим, оскільки кожен день вони будуть проводити на базі колишньої Ямпільчицької загальноосвітньої школи. На урочисте відкриття пришкільного табору в селі Ямпільчик завітали перший заступник селищного голови Юрій Войтов та начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна.

Для когось це будуть нові враження від місць, в яких вони раніше ніколи не бували, для когось – враження від ігор, конкурсів, змагань, які щодня проходили в таборі.« повернутися до списку новин