Особлива увага сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

Чемеровецька селищна рада з серпня поточного року взяла на себе повноваження в частині соціального супроводу сімей, які потрапили в складні життєві обставини де є неповнолітні діти, які проживають у населених пунктах об’єднаної територіальної громади. Відповідно до цього працівники відділу з питань соціального захисту мають провести аналіз та напрацювати певний банк даних у розрізі населених пунктів.

Сьогодні комісія у складі начальника відділу з питань соціальної політики Віталія Приймака, провідного спеціаліста відділу Валентини Семенишеної, інспектора ЮП Чемеровецького відділення поліції  Діани Свято та головного спеціаліста служби у справах дітей Чемеровецької райдержадміністрації  Олександра Джигуна здійснили обстеження трьох сімей у селах Сокиринці і Збриж. Виїзд відбувся на звернення  виконуючого обов’язки старости в селах Сокиринці, Збриж та Вишневе Олексія Умнова щодо сприяння у врегулюванні сімейних суперечок, які відбуваються здебільшого через зловживання батьками алкоголем та в свою чергу травмують психологічний стан дітей. В ході огляду визначено оцінку потреб та проведено профілактичні бесіди з усіма членами родин даної категорії.