Результат участі у проекті – поліпшення матеріально-технічної бази «Комунсервісу»

Сьогоднішній день для комунального підприємства ознаменований важливою подією – машино-тракторний парк господарства поповнився новою технікою.

Це  результат  участі «Комунсервісу» у конкурсному відборі заявок на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах спів фінансування в рамках реалізації проекту ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці  в  Хмельницькій області, що фінансується Європейським Союзом. Віднині мінітрактор Беларус 320.4 з відвалом снігозбиральним переднім, щіткою дорожньою косаркою роторною, розкидачем дисковим підсипочного матеріалу, напівпричепом самоскидним буде працювати у населених пунктах громади, забезпечуючи ефективнішу реалізацію заходів по благоустрою.

Директор КП «Комунсервіс» Василь Олійник подякував  Чемеровецькому селищному голові Олександру Собаню за сприяння на усіх етапах участі підприємства у інвестиційному проекті.