Всесвітній день вишиванки в Чемерівцях

Поруч з гарними святами травня – Днем Матері і Днем сім’ї крокує,ніби прикрашаючи і доповнюючи, ще більше нерозривно з ними пов’язане свято -  День української  вишиванки.

Вшанувати національні традиції, цінності  українського народу та з нагоди відзначення одинадцятої річниці Міжнародного свята вишиваної сорочки сьогодні в селищі Чемерівці відбулись урочисті заходи. Мешканці селища, учні загальноосвітніх шкіл, студенти медичного коледжу та працівники організацій і установ з’єднались  в «живий ланцюг» по дві сторони впродовж усієї центральної та найдовшої вулиці нашого містечка. У супроводі духового оркестру усі учасники символічного возз’єднання урочистою ходою прийшли на площу, де відбувся вишиваний флешмоб з піснями та танцями.