Налагоджену співпрацю закріплено меморандумом

Сьогодні зала засідань Чемеровецької селищної ради зібрала за круглим столом  партнерів у сфері надання адміністративних послуг, де активно обговорювалась тема «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади і громади». Захід відбувся під головування першого заступника селищного голови Юрія Войтова та керуючої справами виконкому Жанною Народовець. В числі запрошених були представники суб’єктів надання адміністративних послуг щодо співпраці у рамках ЦНАПу, зокрема  Чемеровецького районного сектору Державної міграційної служби України у Хмельницькій області, Чемеровецького відділу Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області,  Чемеровецького районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області,  начальник управління Держпродспоживслужби в Чемеровецькому районі,  а також представники суб'єктів надання послуг консультативного характеру, сюди включено Городоцьке об’єнане управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області,  Чемеровецький  районний  центр зайнятості та  Чемеровецьке бюро безкоштовної правової допомоги. На засідання завітали регіональні спеціалісти проекту U-LEAD компонент 2, початкова фаза Сергій Закурений та Марина Дзензель, які ознайомили запрошених з умовами реалізації у Чемеровецькій ОТГ проекту «U-LEAD з Європою», програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування.  З напрацьованою системою у роботі виконавчих органів та посадових осіб селищної ради, яка буде апробована у ЦНАПі   ознайомили сторони діалогу начальники відділів, державний реєстратор та адміністратор відділеного робочого місця в селі Чорна.

Кульмінацією круглого столу став момент офіційного підписання Меморандумів

про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг між селищною Чемеровецькою радою та   суб’єктами надання адміністративних послуг.