Хропотова відзначила Свято села

У мальовничому селі Хропотова  відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня рідного села. З вітальним словом до місцевої громади під час урочистостої  програми звернулися Чемеровецький селищний голова Олександр Собань,  перший заступник Чемеровецького селищного голови   Юрій Войтов,  заступник Генерального директора з соціальних питаннь  «Агрохолдинг 2012 »   М.Бойко, директор ТОВ  « Поділля Агро-Груп »  Іван Матушкін. На святі  громада  нагородила наймолодшого і найстаршого жителя села, воїнів  АТО, багатодітні сім"ї. Концертна програма відбувалась за участю учасників художньої  самодіяльності сіл Хропотова та Почапинці. Подарунком до свята була участь гостей із Кам'янець – Подільського училища культури.

Виконуюча обов’язки старости села Хропотова Людмила Мукосій у своєму виступі висловила вдячність   місцевим жителям за теплу дружню атмосферу та  активну участь, а спонсорам – за фінансову підтримку в організації заходу.