Подальше сприяння у підтримці закладів освіти

Налагоджена співпраця Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня з керівниками сільськогосподарських формувань у підвідомчих населених пунктах уже вкотре дає гарні результати та  сприяє  вирішенню  нагальних питань розвитку громади. Цими днями відбулися досить результативні перемовини з керівником приватного підприємства «Україна –Агро-2С» Володимиром Присяжним щодо інвестиційної підтримки розвитку села Бережанка. З поміж усіх перспективних завдань, Володимир Броніславович  погодився також профінансувати закупівлю матеріалів необхідних для оновлення опалювальної системи в  Бережанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. З метою реалізації даного проекту до наступного опалювального сезону, працівниками відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення  проведено обстеження існуючої системи  та напрацьовано орієнтовний перелік необхідних матеріалів.