Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

«АВС-Агро» з Кугаєвець - чемпіон кубка Ліги району

        Аксіома для футболістів та футбольних фанатів про те, що  «матч відбудеться за будь-якої погоди» - сьогодні ще раз підтвердилася. Незважаючи на те , що і напередодні, і в день заходу весняний дощ майже не переставав іти, анонсоване Свято  футболу, проведення якого було ініціативою Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня, успішно відбулося.

          На кугаєвецькому стадіоні зібралися представники команд учасників кубку Ліги району, численні групи підтримки зарічанського «Поділля» та кугаєвецького «АВС-Агро», любителі футболу з різних населених пунктів Чемеровеччини та гості. З вітальним словом до футболістів звернулася голова Чемеровецької районної ради Світлана Павлишина, голова Чемеровецької громади Олександр Собань та голова районного федерації футболу Сергій Снігур. Олександр Володимирович свій виступ завершив приємним подарунком для усіх семи команд, котрі представляли Чемеровецьку громаду впродовж цих  футбольних змагань: спортсменам з Бережанки, Почапинець, Степанівки, Білої,Чорної, Жердя та Кугаєвець було вручено футбольну форму та м’ячі.

          Після тематичної концертної програми розпочався фінальний матч. Гра була напруженою та цікавою. А результатом стала перемога господарів поля з рахунком 1:0. Після завершення змагань Чемеровецький селищний голова привітав земляків та вручив футболістам «АВС-Агро» символічний Кубок.« повернутися до списку новин