Виконком прийняв ряд важливих рішень

Сьогодні члени виконавчого комітету Чемеровецької  селищної ради розглянули 47 питань порядку денного.    Учасники засідання одноголосно підтримали ряд ініціатив очільника громади, зокрема, щодо прийняття на сесії  програм «Молодь - наше майбутнє» на 2017-2020 роки та місцевих стимулів випускників загальноосвітніх навчальних закладів щодо вступу в медичні навчальні заклади на 2017-2021 роки, також погодили проекти рішень селищної ради «Про створення опорних публічних бібліотек в населених пунктах громади», «Про внесення змін до селищного бюджету  на 2017 рік», «Про виконання бюджету Чемеровецької селищної ради за І півріччя 2017 року». На вимогу часу було затверджено кошторисну вартість погодинних платних послуг, що надаватимуться КП «Комунсервіс» при проведенні ремонтних робіт  системи водопостачання та водовідведення та по косінню трави пенсіонерам в населених пунктах громади. Задоволено заяви мешканців громади щодо призначення помічників дієздатним особам, взяття на квартирний облік та видачу ордерів, присвоєння адресам житловим будинкам.