Соціальні робітники отримали нову інформацію

Сьогодні в залі засідань Чемеровецької селищної ради  відбулась нарада з соціальними робітниками, які обслуговують одиноких та одиноко проживаючих жителів підвідомчих населених пунктів. Відповідно до порядку денного було обговорено ряд нагальних питань, які виникли в ході виконання заходів реалізації політики соціального захисту населення, доведено інформацію про збільшення повноважень відділу з питань соціальної політики в частині соціального супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та у яких проживають неповнолітні діти. Відповідно до того,  працівники  отримали роз’яснення від начальника відділу Віталія Приймака щодо здійснення щоденного моніторингу ситуації у  сім’ях відповідного статусу. Соціальні робітники отримали практичні рекомендації від сімейного лікаря Чемеровецького центру первинної медичної допомоги Сергія Дубіцького про правила надання медичної допомоги літнім людям у період особливої спеки.

На завершення наради  підведено підсумки роботи за липень та окреслено завдання на серпень.