Виїзне обстеження роботи соціальних робітників

З метою вивчення ситуації на місцях щодо якості надання послуг одиноким та одиноко проживаючим мешканцям в усіх населених пунктах Чемеровецької селищної ради учора працівники відділу з питань соціальної політики черговий раз здійснили виїзне обстеження роботи соціальних робітників, які обслуговують одиноких та одиноко проживаючих в селах Криків та Шидлівці.

Всього на обліку осіб, що потребують стороннього догляду в даних населених пунктах перебуває 21 пенсіонер, 10 осіб в селі  Шидлівці та 11 в селі Криків. Соціальні послуги даним категоріям громадян надають соціальні робітники Гадзіна Людмила та Качанюк Надія.

На даний час вони допомагають стареньким  на присадибних ділянках, забезпечують порядок у дворах  підопічних,  дбають про своєчасне обкошування трави на подвір’ях  та навколо будинків. Усі, у кого побували працівники відділу соцполітики роботою соціальних робітників задоволені, їх влаштовує графік відвідин та об’єм робіт, що виконується.