Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Участь у обласному пленері художників-викладачів

Впродовж 13- 17 червня  викладачі  Чемеровецької дитячої художньої школи  взяли участь в обласному  пленері  художників – викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Краєвиди рідного краю».

                У смт Сатанів Городоцького району в санаторно-курортній зоні, який провів Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва. У ньому взяли участь 22 викладачі з 14 мистецьких шкіл області.

Для учасників пленеру у перший день було проведено екскурсії по визначних місцях старовинного Сатанова: руїнах Сатанівського замку, Свято-Троїцького монастиря, дзвіниці Свято-Троїцького монастиря. Побували у печерах монахів, на руїнах стародавньої міської в’їзної брами у Сатанів, на берегах звивистого Збруча, на штучному водоспаді та мали змогу оздоровитись цілющою водою з джерел на території курорту.

                 Протягом трьох днів викладачі-художники мали можливість збагатитися новими враженнями та передати їх у своїх роботах. Споглядаючи красу природи, викладачі написали на своїх полотнах церкви, монастирі, синагогу, розташовані на території Сатанова, а також  пейзажі і натюрморти.

Професійним журі було проведено огляд робіт і визначено переможцівз них Панасюк Любов Семенівна та Савчук Наталія Миколаївнабули нагороджені грамотами.

                Пленер показав високий рівень професійної майстерності викладачів, їх невтомний творчий пошук, дав можливість  ще раз переконатись, які чудові професіонали працюють з дітьми« повернутися до списку новин