Чемеровецький селищний голова провів зустріч з головами постійних комісій

Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань в ході підготовки до чергової сесії провів зустріч з головами постійних комісій, що діють при селищній раді. Предметом спілкування стало обговорення ряду питань, які необхідно додатково включити до проекту порядку денного. Голова заслухав пропозиції керівників комісій щодо  переліку проектів, реалізація яких буде проводитись за кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Селищний голова отримав від Віталія Пелехацького та Анатолія Степчука підтримку та погодження у визначених напрямах розвитку населених пунктів громади, а висловлені пропозиції, які як запевнив керівник громади  будуть враховані  у роботі селищної ради.