Відбувся черговий звіт виконуючого обов’язків старости

Дата: 15.03.2018 17:16

Цього разу підсумки 2017 року підводили  по старостинському окрузі сіл Свіршківці, Демківці,Залісся. Виконуючий обов’язки старости Віталій Король в деталях ознайомив присутніх з досягненнями минулого року, проведеними інвестиційними заходами та планами на поточний рік.  На зборах також були присутніЧемеровецький селищний голова Олександр Собань, депутат обласної ради та керівник ПП «Україна –Агро2С» Володимир Присяжний, заступник керівника ПП «Аграрна компанія 2004» Анатолій Стахурський та депутат селищної ради  ОлексндрМаковський. З-поміж мешканців трьох сіл найактивнішими були жителі села Залісся. Звернення мали різний характер, зокрема, щодо продовження вуличного освітлення в селі, ремонту криниць громадського користування, ремонту дороги та встановлення огорожі біля кладовища, також просили встановити в центрі села дитячий майданчик.