Правила цивільного захисту опановують вихованці дитячих садків

Діяльність дитячих дошкільних закладів організовується відповідно до різних напрямків навчального та виховного процесу.

Згідно Плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік, з метою створення безпечних і нешкідливих умов перебування вихованців у дитсадках та профілактики дитячого травматизму в ДНЗ з 24 по 28 квітня проходить  Тиждень безпеки дитини у дошкільних навчальних закладах Чемеровецької селищної ради.

Під час Тижня безпеки дитини проводяться  бесіди, рольові та дидактичні ігри, спортивні розваги , спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, а також поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки при поводженні з електроприладами, під час дорожнього руху та навчання правилам протипожежної безпеки.