Чемеровецький селищний голова провів чергову нараду

Согодні  під керівництвом Чемеровецького селищного голови  Олександра Собаня відбулася нарада з керівниками виконавчих органів селищної  ради. Першим та основним в порядку денному наради було питанням підготовки до святкування Дня міста, начальник відділу культури та туризму  Світлана Ромах доповіла про напрацьовані результати сценарного ходу концерту та програми дійства загалом. З метою забезпечення збільшення дохідної частини селищного бюджету т.в.о.  начальника земельного відділу Анатолій Мукосій  отримав доручення селищного голови провести аналіз використання земель та забезпечити заключення договір на кожну ділянку, яка знаходиться у користуванні. Про організаційні заходи вжиті  відділом освіти, молоді та спорту для забезпечення завершення навчального року доповіла начальник  відділу Ірина Качуріна.

У підсумок наради  усі присутні отримали від Олександра Собаня окремі доручення відповідно до довіреної  ділянки роботи.