Проводимо ремонт громадських криниць

Питання якісного забезпечення питною водою перебуває у Чемеровецькій селищній раді на постійному контролі. Один напрямок діяльності – відновлення, реконструкція та спорудження водогонів у населених пунктах громади, інший, і не менш значимий, - догляд та упорядкування криниць громадського користування. З ранньої весни за доручення селищного голови Олександра Собаня виконуючими обов’язки старост проведено необхідний комплекс заходів по дезінфекції криниць. За попереднім аналізом їх стану значна кількість потребує ремонту. На даний час  у населених пунктах активізувалися роботи по ремонту криниць громадського користування та  упорядкуванню території довкола них. Наразі в селах Почапинці та Сепанівка уже відремонтовано по чотири криниці, в інших населених пунктах дані роботи на різних етапах роботи.