Оновлено дах Жердянського сільського будинку культури

Здебільшого буває так, що талановита людина талановита у всьому і  демонструє творчий підхід у вирішенні господарських питань. Мова йде про директора  Жердянського сільського будинку культури Сергія Гнатишена, який спільно з виконуючим обов’язків старости в селі Жердя Володимиром Дюком з метою економії бюджетних коштів  зорганізували бригаду з мешканців села для проведення перекриття даху будинку культури. Проект відбувся завдяки підтримці Чемеровецького селищного голови  Олександра Собаня, який погодив придбання ста листків шиферу. Керівник місцевого агроформування Володимир Думанський посприяв у організації працівників, які допомагали покрівельникам та виділив транспорт для вивозу будівельних відходів.