Привітали ювіляра

Для кожної людини похилого віку важлива щоденна підтримка та  опіка, але велике значення має також  увага у особливі  дні  - дні народження та ювілеї.

Саме з такою подією у житті – 90-літнім ювілеєм приїхали привітати Бризіцького Антона Людвіговича сьогодні у село Андріївка начальник відділу з питань соціальної політики селищної ради Віталій Приймак та голова районної ради ветеранів Валентина Курохтіна. До оселі ювіляра в цей день завітали також в.о.старости Віталій Добруцький, соціальний працівник села та сусіди.

Ювіляру вручено квіти, подарунки, вітальну адресу від Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня, а Антон Людвігович у свою чергу мав можливість поділитися з гостями своїми багатими життєвими спогадами.