Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Освіта громади – за чисте довкілля

Оголошена селищним головою Олександром Собанем весняна акція з благоустрою виходить на фінішну пряму. Навчальні  заклади  Чемеровецької селищної ради активно долучились до її проведення та  взяли участь в трудових  та природоохоронних заходах.

Отож, результати – у цифрах та фактах.

В рамках проведених  акцій  налагоджено роботу трудових десантів у складі учнів, вчителів, громадськості по  прибиранню  територій  шкіл, пам’ятників, парків, скверів, алей, газонів, прибережних смуг річок, розчищенню джерел.  До  заходів залучено 2114 учасників, прибрано та впорядковано 43 га площі територій,   встановлено 19  урн  для  збору  сміття, налагоджена робота по його утилізації, ліквідовано 22 сміттєзвалища, побілено і обкопано 1437 дерев,  насаджено квітково-декоративні рослини, облаштовано 18 шкільних садів, висаджено 1245 дерев та  191 кущ. У квітково-декоративному відділку НДЗД шкіл посаджено квіткові  рослини, організовано розчищення  18 джерел, виготовлено та встановлено 39 шпаківень .

Учнівські та педагогічні колективи долучилися також до проведення серед громадськості природоохоронних заходів. Виготовили екологічні попереджувальні знаки, розповсюдили листівки–звернення до громадськості з проханням збереження довкілля, випустили місцеві газети, у яких висвітлюють найважливіші екологічні проблеми території населених пунктів, організовують виступи екологічних агітбригад. У загальноосвітніх навчальних закладах проведено уроки в зелених класах,  лінійки, бесіди, дискусії, конкурси читців, свята, конкурси плакатів та малюнків на захист природи, анкетування, акцію «Майбутнє  лісу в твоїх руках»,в рамках якої пройшов конкурс на кращий малюнок та на кращий твір на тему «Людина і ліс».  

 « повернутися до списку новин