Хмельницька область, Чемеровецький район

Творчий вечір ансамблю «Мальви»

Дата: 16.05.2017 17:35

Для підтримки ідентифікації   національного характеру, утвердження українського самовизначення та популяризації  традицій нашого народу ми маємо вживати заходів для     збереження місцевого фольклору. Саме з цією метою щоразу виходить на сцену  народний аматорський вокальний ансамбль «Мальви» Жердянського сільського будинку культури.

Сьогодні з ініціативи районної організації ветеранів війни та праці в приміщенні Чемеровецької центральної бібліотеки відбувся  творчий вечір цього знаного на теренах громади, району та далеко за їх межами вокального колективу. При всій насиченості нинішнього дня питаннями господарського характеру привітати «Мальви» на їх творчий вечір прийшов Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, який подякував учасникам ансамблю за  творчу діяльність та побажав натхнення та успіхів надалі.