Посвята у студенти

У залі Чемеровецького Центру культури дозвілля та мистецтва  відбулась урочиста посвята у студенти першокурсників Чемеровецького медичного коледжу. На святі були присутні почесні гості: Михайло Загородній,  голова Хмельницької  обласної ради, Світлана Павлишина, голова Чемеровецької районної ради, Едуард Шляков,  перший заступник Чемеровецької райдержадміністрації, Жанна Народовець  керуюча справами виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради. У своїх вітаннях очільники влади  наголошували, що   студенти, навчаючись у Чемеровецькому медичному коледжі,  матимуть   чудову можливість проявити себе не тільки у обраній професії, а й розвивати свій талант і здібності  у інших напрямках:  спортивному, музичному, танцювальному, поетичному…У цьому закладі  створено прекрасні умови для виховання і навчання, а досвідчений педагогічний колектив закладу допоможе  досконало оволодіти навичками майбутньої  професії і  акцентували увагу на  великій відповідальності, яку накладає на людину професія медика.