Підтримаймо спортсмена-земляка!

У жовтні поточного року у Китайській Народній Республіці відбудеться Чемпіонат світу з греблі  на човнах «Дракон».

Участь у чемпіонаті  братиме і збірна команда з України, до складу якої входить чемерівчанин Дмитро Савін. Дмитру 34 роки і він   майстер спорту міжнародного класу із згаданого виду спорту. Участь у міжнародних змаганнях бере з 2014 року. У 2014 і 2016 роках – чемпіон світу з греблі.

Нажаль, участь українців у змаганні з даного виду спорту не фінансується на державному рівні, тому хлопці змушені їхати на змагання за власні кошти. Для того аби Дмитро Савін взяв участь у змаганнях(плата за переліт та проживання) необхідні кошти у сумі 35 тисяч гривень.

Наразі ми звертаємось до потенційних меценатів з проханням допомогти нашому земляку – спортсмену зібрати необхідні кошти.

Заздалегідь вдячні.