Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

ГОТУЄМО МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДЛЯ РОБОТИ НА СЕЛІ

Створення умов для  ефективного та доступного для всіх громадян медичного обслуговування- першочергове завдання органів місцевого самоврядування.

Сьогодні основною  перешкодою для організації якісної медико-санітарної допомоги в населених пунктах громади є недостатній рівень забезпеченості галузі кваліфікованими медичними працівниками, що призводить до несвоєчасного виявлення хвороб та їх ускладнень.Нагальною потребою є омолодження кадрового потенціалу. Такий стан справ вимагає необхідності здійснення комплексу заходів, спрямованих на розв’язання проблем та підвищення ефективності  медицини.                                             

В рамках  Програми місцевих стимулів  щодо навчання в  медичних  закладах на 2017-2020 роки прийнятої депутатами Чемеровецької селищної ради, сьогодні в кабінеті селищного голови Олександра Собаня відбулось підписання договору між керівництвом органу місцевого самоврядування, представником Чемеровецького медичного коледжу та двома студентами-першокурсниками, які були відібрані спеціально створеною комісією.

За умовами договору Чемеровецька селищна рада зобов’язується протягом 4 років  вносити плату за освітню послугу у сумі 44780 грн. (за весь курс навчання), а одержувач освітньої послуги –прибувши після закінчення навчального закладу  за місцем направлення Замовника,  відпрацювати не менше п’яти років.

Згадана  Програма  сприятиме забезпеченню медичних закладів громади кадрами, поліпшенню стану здоров’я населення  шляхом забезпечення доступу до кваліфікованої медичної допомоги.

 « повернутися до списку новин