Ще один крок до створення ЦНАПу в Чемерівцях

Дата: 06.04.2017 18:00

Фото без опису

Хмельниччина – лідер зі створення ЦНАПів в рамках проекту U-LEAD . За словами Марії Горностай, керівника команди в Україні по реалізації даного проекту: «Проект U-LEAD  компонент 2 має на меті відкриття від 400 до 600 Центрів адмінпослуг в об’єднаних територіальних громадах України  до 2020 року.  Уже протягом 2017 року буде відкрито мінімум 24 ЦНАПи, з них 6 у Хмельницькій області».

6 квітня 2017 року за участю п. Марії  Горностай в Хмельницькому відбувся прес – сніданок, присвячений цим питанням.  Захід проводився за участю голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного, заступника  голови Хмельницької обласної державної адміністрації Валерія Олійника та директора Хмельницького відокремленого підрозділу  установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Сергія Яцковського.                              Олександр Собань брав  участь  як керівник громади, що стала переможцем конкурсного відбору проекту. В рамках співпраці селищна рада отримає фінансову допомогу для покращення доступу населення до адміністративних послуг, придбання обладнання та ремонту приміщення,  навчання фахівців та інформування населення про діяльність Центру надання адміністративних послуг.

Наразі вирішується питання проведення робіт з проектування приміщення Центру.