Державний стандарт - соціальним послугам

Розширення повноважень Чемеровецької селищної ради з питань соціальної політики в частині обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян спонукає до напрацювання  системи в роботі з дотриманням характерних особливостей впровадження  державних  стандартів догляду на дому. Сьогодні в населених пунктах громади ці послуги надають 29 соціальних працівників.

З метою  визначення ступеня індивідуальної потреби кожного отримувача соціальної послуги, працівниками відділу з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради спільно з соціальними робітниками напрацьовано детальний перспективний план роботи.

Начальником відділу Віталієм Приймаком визначено основне завдання  - особлива увага повинна приділятися питанню забезпечення якісного обслуговування підопічних, уважному вивченню проблемних питань  та організації їх оперативного вирішення.