ВПРОВАДЖУЄТЬСЯ ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВІЙСЬКОВОЗОБОВ'ЯЗАНИХ

Дата: 13.09.2017 18:06

Сьогодні у залі засідань Чемеровецької селищної ради відбулась зустріч виконуючих обов’язки старост  громади з військовим комісаром Чемеровецького районного військового комісаріату Павлом Джигуном.

Під час зібрання обговорювали питання запровадження Єдиного державного реєстру військовозобов'язаних,  організацію та проведення оповіщення під час  призову військовозобов’язаних на строкову службу восени 2017 року, службу за контрактом. Автоматизована база даних, що запроваджується згідно Закону, підписаного Президентом України в квітні поточного року,  має допомогти веденню військового обліку, плануванню та виконанню заходів мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняттю на військову службу за контрактом, інформаційному забезпеченню осіб звільнених з військової служби, які мають право на пенсію, та членів сімей загиблих військовослужбовців.

Також в ході наради обговорено окремі робочі моменти проведення оповіщення.