Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Чемеровецька громада проаналізувала підсумки своєї роботи за рік

Минулої п"ятниці у переповненій залі Центру культури, дозвілля та мистецтвЧемеровецький селищний голова Олександр Собань прозвітував про виконані заходи, реалізовані проекти, використані бюджетні та залучені з різних джерел кошти упродовж 2017 року.  Присутніх на зібранні жителів усіх населених пунктів об’єднаної територіальної громади, депутатів різних рівнів, керівників та працівників установ та організацій селища  компетентно було проінформовано також про основні акценти та пріоритети, які заплановано реалізувати у 2018 році.

Упродовж свого виступу Олександр Володимирович провів детальний аналіз у розрізі кожного села про виконані роботи, придбані матеріально-технічні цінності і за кошти селищного бюджету, і спонсорські кошти. Про досягнення та здобутки прозвітував голова також в розрізі галузей - освіти, культури та соціального захисту населення.

По завершеннівиступу очільника громади відбулось його спілкування з аудиторією, в ході якого усі бажаючімали можливість поставити запитання селищному голові.

 Впродовж лютого згідно графіку у кожному населеному пункті громади пройдуть звіти виконуючих обов"язки старост.« повернутися до списку новин