Відвідали ветеранів Другої світової війни

Належна увага людям старшого покоління, особливо ветеранам війни, учасникам бойових дій – одне з найважливіших завдань для керівництва Чемеровецької селищної ради. Ці питаня в полі зору селищного голови Олександра Собаня перебувають постійно, а в ці святкові травневі дні, коли в державі відзначаються важливі історичні дати,  виражаються по-особливому.

Сьогодні , 9 травня , у День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Олександр Володимирович зі своїм першим заступником Юрієм Войтовим відвідали учасників бойових дій, інвалідів війни, солдатських вдів, що проживають в смт. Чемерівці. Висловлюючи слова щирої вдячності за особистий внесок кожного з ветеранів у  Перемогу, побажали міцного здоров’я, довголіття та мирного неба сьогодні, вручили квіти та грошові винагороди.

За дорученням селищного голови Олександра Собаня начальник відділу з питань соціальної політики Віталій Приймак та в.о. старост відвідали в цей день ветеранів у інших населених пунктах громади.

Пам’ять – найбільша цінність для нас. Пам’ятаючи про минуле, ми сьогодні громадою вибудовуємо наше майбутнє.