Візит проектантів

Сьогодні з робочим  візитом в селище Чемерівці прибули представники проектної  організації  «Проект-Менас». Мета їх приїзду – напрацювати проект капітального ремонту дороги і тротуару по вулиці Пушкіна та тротуару по вулиці Героїв майдану. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та його перший заступник  Юрій Войтов погодили з виконавцем робіт усі деталі щодо подальшої реалізації запланованого інвестиційного проекту та ухвалили  з проектантом свої  пропозиції.  У робочій зустрічі взяв участь депутат селищної ради Олександр Чорний. Реалізація проекту проводиться за кошти Державного фонду регіонального розвитку, звідки буде профінансовано 622 тис.грн., частка  Чемеровецької селищної ради - 62 тис.грн.