Робоча поїздка в село Демківці

Серед найважливіших завдань керівництва селищної ради є сприяння у розвиткові підвідомчих територій. Визначити потреби села та узгодити перспективний план заходів було метою робочого візиту у село Демківці першого заступника Чемеровецького селищного голови Юрія Войтова.

В  ході робочої поїздки Юрій Васильович відвідав об’єкти соціально-культурної сфери, провів зустріч з керівниками  агроформувань, що орендують землі пайовиків в селі та виконуючим обов’язки старости Віктором Королем. Обговоривши нагальні проблеми узгодили можливість їх вирішувати спільними зусиллями. В числі запланованих заходів: завершення освоєння коштів виділених Чемеровецькою селищною радою на проведення поточного ремонту  клубу в селі Демківці,  переміщення  ФАПу у будівлю призупиненої школи та проведення ремонту під’їзних доріг в населеному пункті, вирізка аварійних дерев.