Хмельницька область, Чемеровецький район

Водопроводу в селі Чорна бути

Дата: 24.03.2017 20:23

Запорука успіху в  реалізації перспективних планів розвитку  населених пунктів Чемеровецької селищної ради є підтримка інвесторів та сільськогосподарських формувань, які орендують землі пайовиків  підвідомчих територій.

Днями відбувся конструктивний діалог Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня та директора благодійного фонду агрохолдингу  «Мрія» Василя Мартюка в ході якого узгодили ряд важливих для громади питань. Першочерговий проект запланованої співпраці – проведення водогону в селі Чорна, для реалізації якого благодійний фонд профінансує 150 тис.грн. на придбання пластикових водопровідних труб протяжністю 3 км. Вже за два тижні заплановано розпочати відповідні роботи.