Тема зустрічі – організація діяльності ДНЗ

З метою організації на належному рівні усіх напрямків діяльності дитячих дошкільних закладів, що функціонують в населених пунктах громади відділом освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради  проведено нараду із завідувачками дитячих садків.

В ході робочої зустрічі було розглянуто ряд важливих питань. До обговорення питання щодо організації харчування дітей було запрошено представників  відділу Держпродспоживслужби у Чемеровецькому районі. Також увагу присутніх було закцентовано на дотриманні вимог техніки безпеки під час навчально – виховного процесу та веденні ділової документації у дошкільних навчальних закладах.

Підсумовуючи проведення зібрання начальник відділу освіти молоді та спорту Ірина Качуріна зазначила, що «перебування дітей у дошкільних закладах має бути не лише організованим з дотриманням вимог усіх керівних документів, але й комфортним, цікавим та корисним для вихованців».