Чемеровецька громада відзначила День пам'яті та примирення

Сьогодні уся українська спільнота вже  третій рік поспіль разом із багатьма країнами Європи відзначає 8 травня як День пам’яті та примирення.
         Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, колектив селищної ради спільно з керівництвом району, ветеранами Другої світової війни, учасниками антитерористичної операції та  воїнами-афганцями  взяли участь в урочистих заходах до Дня пам’яті та примирення, які відбулися в смт Чемерівці у Центрі культури, дозвілля та мистецтв. До урочистостей долучились представники трудових колективів, жителі і гості селища та району, учнівська молодь.

Символ  пам’яті жертв Другої світової війни – червоний  мак прикрашав сьогодні одяг усіх учасників урочистих заходів в знак пам’яті про ті трагічні сторінки людства.

В ході урочистого зібрання у своєму виступі перед шанованою громадою Олександр  Володимирович висловив слова вдячності ветеранам, учасникам українського визвольного руху періоду Другої світової війни, а також вказав на значимість  наступності традицій воїнів - переможців нацизму і нинішніх захисників України на її східних рубежах. Та висловив упевненість у найшвидшому встановленні миру  в нашій державі.
Після вітальних слів керівництва та виступу хору ветеранів війни та праці учасники заходу пройшли урочистою ходою Центральною вулицею селища та поклали квіти до Пам’ятників Героям Небесної Сотні, воїнам-інтернаціоналістам та до підніжжя Меморіалу Слави.

У Парку Слави прозвучала поминальна панахида за воїнами та жертвами Другої світової війни.

Подібні заходи проведено сьогодні в усіх населених пунктах Чемеровецької об’єднаної територіальної громади.