Секретар селищної ради

Бистраківська Олена Миколаївна

Бистраківська Олена Миколаївна , народилася 26 серпня 1967 року в селі Кугаївці Чемеровецького району Хмельницької області.

Громадянка України.

Освіта – середня – спеціальна. В 1985 році закінчила Копичинецький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку Тернопільської області. Спеціальність – бухгалтерський облік на сільськогосподарському виробництві.

З липня  1985 по червень  1992 року працювала бухгалтером в Чемеровецькій « Сільгоспхімії».

З червня 1992 по квітень 2006 року працювала диспетчером в ПОП « Кугаєвецьке» села Кугаївці Чемеровецького району Хмельницької області.

З квітня 2006 року по грудень 2016 року - секретар Кугаєвецької сільської ради Чемеровецького району Хмельницької області .

27 грудня 2016 року обрана секретарем Чемеровецької селищної ради Чемеровецького району Хмельницької області.

Громадською роботою не займаюсь.

Безпартійна.

Розлучена. Маю сина – Бистраківського Дмитра Віталійовича , 1986 року народження , двоє онуків – Анастасію , 2006 року народження та Давида , 2013 року народження.

Зареєстрована та проживаю за адресою:вул. Ярослава Мудрого, 3 село Кугаївці Чемеровецького району Хмельницької області  31632.

З квітня  2006 року  по грудень 2016 року - депутат Кугаєвецької сільської ради Чемеровецького району Хмельницької області.

З грудня 2016 – депутат Чемеровецької селищної ради.

Судимість відсутня.