Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Склад виконавчого комітету

№ п/п

Прізвище, ім’я, побатькові

Посада

Підпис

1

Собань

Олександр Володимирович

Чемеровецький селищний голова – голова виконавчого комітету

 

2

Народовець

Жанна Семенівна

керуюча справами виконавчого комітету – секретар виконавчого комітету

 

3

Войтов Юрій Васильович

перший заступник селищного голови

 

4

Повар Юлія Миколаївна

заступник селищного голови

 

5

Бистраківська Олена Миколаївна

секретар селищної ради

 

6

Гречанюк Юрій Миколайович

головний лікар центру надання первинної медичної санітарної допомоги

 

7

Лаврент′єв Іван Йосипович

головний лікар Чемеровецької центральної районної лікарні

 

8

Качуріна Ірина Володимирівна

начальник відділу освіти, молоді та спорту

Чемеровецької селищної ради

 

9.

Ромах

Світлана Адамівна

начальник відділу культури та туризму Чемеровецької селищної ради

 

10.

Білозор

Олександр Феліксович

в.о старости у селі Ямпільчик

 

11.

Горук

Василь Євгенович

в.о старости у селі Біла

 

12.

Гураль

Олександр Миколайовича

в.о старости у селі Кугаївці

 

13.

Добруцький

Віктор Станіславович

в.о старости  у селі Андріївка

 

14.

Дюк

Володимир Миколайович

в.о старости у селі Жердя

 

15.

Загородний

Віталій Євгенович

в.о старости у селах Почапинці та  Садове

 

16.

Коваль

Дем’ян Валерійович

в.о старости у селі Красноставці

 

17.

Король

Віталій Васильовича

в.о старости у селах  Свіршківці  , Демківці, Залісся

 

18.

Кузик

Ірина Миколаївна

в.о старости у селі Кочубіїв

 

19.

Марцінишин

Анатолій Людвігович

в.о старости у селах Залуччя та  Черче

 

20.

Мельник

Іван Васильович

в.о старости у селі Степанівка

 

21.

Мукосій

Любов Василівна

в.о старости у селі Хропотова

 

22.

Пекарчук

Анатолій Олександрович

в.о старости у селі Бережанка

 

23.

Семенишин

Петро Михайлович

в.о старости у селах  Шидлівці, Криків, Вікторівка, Велика Зелена, Мала Зелена

 

24.

Столяренко

Руслан Миколайович

в.о старости уселах  Кормильче та Ружа

 

25.

Умнов

Олексій Васильович

в.о старости у селі у селах Сокиринці, Збриж, Вишневе

 

26.

Цимбалістий

Василь Андрійович

в.о старости у селах Сл.-Смотрицька, Гайове, Діброва, Нова Гута