Хмельницька область, Чемеровецький район

від 11.01.2017

Порядок денний                                                              проекти

1. Про проект Програми надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян та  малозабезпеченим громадянам на 2017 рік та Положення про надання одноразової матеріальної допомоги. (Додаток 1) (Додаток 2)
  2. Про проект Програми про благоустрій населених пунктів Чемеровецької селищної ради на 2017 рік. (Додаток1)  (Додаток 2)
  3. Про проект Програми розвитку житлово-комунального господарства на 2017 рік(Додаток 1)
  4. Про проект рішення селищної ради  «Про селищний бюджет на 2017 рік».
  5. Про план роботи виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради на  І півріччя 2017 року.