Олександр Собань здійснив робочий візит в села Залуччя, Біла та Степанівка

Дата: 24.01.2018 08:47

З метою вирішення проблеми мешканців села Біла, пов'язаної з втратою води у водонапірному каптажі Чемеровецький селищний голова Олександр Собань зустрівся сьогодні  з  керівником Більського відділку ТОВ «Оболонь- Агро» Михайлом Драпатим  та в.о.  старости Василем Горуком. В ході обговорення дійшли висновку щодо необхідності будівництва нової водозабірної свердловини та разом з тим, визначились з місцем її розміщення. Результатом домовленості стали погодження фінансування робіт як зі сторони селищної ради, так і зі сторони агроформування.

Побувавши в селі Залуччя,  селищний голова відвідав дитячий садок та спільно з в.о. старости Анатолієм Марцінишиним намітили заходи щодо переведення установи на економне та більш ефективне опалення шляхом встановлення твердопаливного котла.

Також сьогодні Олександр Володимирович відвідав Степанівку, де  зустрівся з педагогічним колективом  місцевої загальноосвітньої школи , та поспілкувався з в.о. старости Іваном Мельником про стан вирішення ряду важливих для села господарських питань.