Рішення від 04 березня 2020 року

Дата: 04.03.2020 18:09

засідання виконавчого комітету від 04 березня 2020 року

1. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про виконання селищного бюджету Чемеровецької селищної ради на 2019 рік».[Видатки загального фонду] [Видатки спеціального фонду]   [Доходи загального фонду]     [Доходи спеціального фонду]
  2. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік».
  3. Про затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2019 рік.
  4. Про погодження проєкту Програми підтримки діяльності   Чемеровецького районного сектору з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Хмельницькій області на 2020 – 2022 роки.
  5. Про роботу комунального підприємства «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради у 2019 році.
  6. Про роботу комунального підприємства «Чемеровецьке районне бюро технічної інвентаризації» у 2019 році.
  1. Про результати роботи закладів культури у 2019 році.
  2. Про стан організації харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Чемеровецької селищної ради.
  3. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту   Чемеровецької селищної ради на 2020 рік.
  4. Про присвоєння поштової адреси нежитловій адміністративній будівлі сонячної електростанції ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ СОЛЮШЕНС» по вулиці Центральна села Слобідка-Смотрицька.
  5. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Рудзевич О.В. по вулиці Гагаріна села Шидлівці.
  6. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Бучковського Л.Г. по вулиці Вербична села Вікторівка.
  7. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Олійник Т.Л. по вулиці Тімірязєва села Вікторівка.
  8. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Кухар Г.М. по вулиці Центральна села Ямпільчик.
  1.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Огородник Г.П. по вулиці Зарічна села Ямпільчик.
  2. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Капелюшок С.Я. по вулиці Українська села Свіршківці.
  3. Про зміну поштової адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Сінгалевич Н.А. по вулиці Українська села Свіршківці.
  4. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Пацьорко В.О. по вулиці Вишнева села Демківці.
  5. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Романюк В.П. по вулиці Бринського А.П. села Андріївка.
  6. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Чорної О.М. по вулиці Ліщука села Черче.
  7.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Андріяшко Т.Я. по вулиці Центральна села Кормильча.
  8. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Покорного В.Г. по вулиці Пушкіна села Чорна.
  9. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Катеренюк Т.П.  по вулиці Пушкіна села Чорна.
  10. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Алєщєнко Н.А. по вулиці Першотравнева села Степанівка
  11. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Свідер І.Д. по вулиці Павловського Івана Григоровича смт Чемерівці.
  12. Про присвоєння поштової адреси нежитловим будівлям ФГ «Вікторія» по вулиці Жовтнева села Залуччя.
  13. Про розгляд заяви громадянки Мельник Л.М., жительки смт Чемерівці, вулиця Героїв Майдану, 12.
  14. Про  надання  дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах селищної ради.
  15.  Про  надання  дозволу на омолодження зелених насаджень в населених пунктах громади.
  16. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Фугело Л.В. на встановлення тимчасової споруди – ларька по провулку Кооперативний смт Чемерівці.
  17.  Про постановку на квартирний облік гр.Вересюк К.В.
  18.  Про видачу ордера на квартиру гр.Бачинській Г.І.
  19. Про збереження права користування житлом за дітьми Монастирським Р.С. та Монастирським М.С.
  20. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на квартиру в смт Чемерівці по вул. Миру, 31 кв. 3.
  21. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Андріївка по вул. Бринського, 75.
  22. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Чорна по вул. Т. Римара, 30.
  23. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння   в с. Почапинці по вул. М. Грушевского, 50.
  24. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Чорна по вул. Шевченка, 17.

39. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Красноставці по вул. Сонячна, 16.

40. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в смт Чемерівці по вул. Терешкової, 31.

41. Про встановлення вартості однієї години роботи комунальної техніки КП «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради

42. Різне.