Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу економічного розвитку.

Дата: 08.10.2020 16:34

Чемеровецька селищна рада   оголошує  конкурс  на   заміщення вакантної посади   провідного спеціаліста  відділу економічного розвитку.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають  вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, відповідного професійного спрямування, вільно володіють державною мовою та мають навики роботи  з  відповідними програмними засобами на комп’ютері.

До конкурсної комісії необхідно подати:    заяву, особову картку, копії документів про освіту, копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  за 2019 рік, копія військового квитка, якщо особа є військовослужбовцем чи військовозобов‘язаною, дві фотокартки (4Х6см).

Конкурсною комісією проводиться іспит  на знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства  з урахуванням специфіки роботи відділу.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Адреса : 31601, Хмельницька область, смт Чемерівці , вул. Центральна , 40

Довідки по телефону: 9-16-38.