Рішення від 30 жовтня 2020 року

Дата: 30.10.2020 19:39

чергового засідання виконавчого комітету селищної ради

30.10.2020 року

1. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми «Безпечна громада» на 2019-2020 роки»

2. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про виконання селищного бюджету Чемеровецької селищної ради за 9 місяців 2020  року» [додаток 1] [додаток 2] [додаток 3] [додаток 4]

3. Про погодження проекту рішення «Про внесення мін до селищного бюджету Чемеровецької селищної ради на 2020 рік».

4. Про встановлення тарифу на  відшкодування собівартості опалення 1м2 житлової площі гуртожитку по вулиці Героїв Майдану, 6 смт Чемерівці за природній газ на опалювальний сезон 2020-2021 років.

5. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Вересюка В.І. по вулиці Центральна села Біла.

6. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Ганущак Г.В. по вулиці Подільська села Кочубіїв.

7. Про присвоєння поштової адреси індивідуальному житловому будинку громадянина Фурмана П.А. по вулиці Садова смт Чемерівці.

8. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Квасної Р.П. по вулиці Тімірязєва села Вікторівка.

9. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Заклевської Н.В. по вулиці Тімірязєва села Вікторівка.

10. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Мельник В.Є. по вулиці Грушевського М. села Почапинці.

11. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Сабадаш Н.С. по вулиці Кільцева села Демківці.

12. Про зміну поштової адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Гречанюка Н.Ю. по вулиці Медвецького смт Чемерівці.

13. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на квартиру №53 в смт Чемерівці по вул. Центральна, 2 а.