Чемеровецька селищна територіальна громада

Проведено засідання опікунської ради

Дата: 21.10.2021 11:49

Сьогодні заступник селищного  голови Юлія Повар  провела засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб за участю фахівців медичної галузі, поліції, соціальної сфери  та інших.  На порядку денному розглядалось  питання щодо забезпечення реалізації прав повнолітньої особи, яка потребує опіки  на життя, охорону здоров'я, соціальний захист, а також контролю за забезпеченням особистих прав та інтересів, яка за станом здоров'я не може самостійно здійснювати свої права. Після детального вивчення пакету документів вирішено погодити кандидатуру опікуна  та підготувати проект рішення опікунської ради   про призначення опікуна для розгляду на  виконавчому комітеті селищної ради.