Участь в обласній колегії

Дата: 22.02.2022 17:03

Фото без описуСьогодні селищний голова Олександр Собань взяв участь в засіданні  колегії Хмельницької облдержадміністрації, яка відбулась у режимі відео - конференції. На порядок денний засідання винесено п’ять питань, зокрема, про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2021 рік та основні напрями роботи на 2022 рік, звіт про виконання обласного бюджету на 2021 рік, про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за 2021 рік, про підсумки роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області з розгляду звернень громадян у 2021 році та першочергові заходи щодо ефективного забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення у 2022 році, про стан виконавської дисципліни в обласній державній адміністрації у 2021 році.