Підтримуємо та допомагаємо щоденно

Дата: 22.06.2022 16:40

Фото без описуЗ перших днів війни  мешканці громади активно допомогають і військовослужбовцям, і переселенцям. Так, андріївчани  сьогодні    у  черговий раз, завдячуючи земляку,  директору АТ "ГАЛИЧФАРМ"  Олександру  Блонському  та волонтерському руху, відправли на Схід чергову партію гуманітарної  допомоги. Консерви, домашнє печиво, медикаменти, військова форма будуть доставлені для  воїнів-односельців  безпосередньо на фронт.

Для підтримки наших захисників Кочубіївським старостатом передано   60 банок гречки з м'ясом  до шпиталю, де воїни лікуються та відновлюють свої сили.

А жердянська громада вкотре адресувала продовольчу підтримку  дітям-переселенцям, що з початку війни мешкають у Орининській школі-інтернаті.