Чемеровецька селищна територіальна громада

Навіки у строю…

Дата: 22.11.2022 16:10

Ще одна велика втрата для  Чемеровецької громади – у село Залучча прийшла сумна звістка про загибель нашого земляка КОЗАКА Руслана Олександровича. 31-річний старший лейтенант Руслан КОЗАК  боронив країну у період АТО, а з початку повномасштабної  війни, не вагаючись, пішов воювати проти клятих рашистiв добровольцем у 28-му окрему механiзовану бригаду імені Лицарів Зимового Походу. Руслан мужньо стояв за Херсон. 29 березня в запеклих боях загинув, був похований у с. Станіславі. А пiсля звільнення Херсонської області наш Герой повертається назавжди додому, де на нього так чекає його згорьована родина. Без тата залишилась донька. Замало слів, щоб висловити біль від втрати. Рiдним та близьким - співчуття, сил пережити! Захиснику світла пам'ять! Його подвиг назавжди в історії!

Церемонія прощання відбудеться у місті Кам»янець-Подільський в Будинку офіцерів 25.11.2022 року о 12.00.